Eğitimli Personelimiz ile

Emanetinizi Taşıyoruz.

Güleryüzlü Personel ile

En İyi Hizmet

Türkiye'nin Yıldızı Kobilerimize

Personel Taşımacılığında

Uygun Fiyat, Yenilikçi Yaklaşım

PREV
NEXT

Uygun Fiyat Politikası

Kurumumuz uygun fiyat ve yenilikçi yaklaşımını en iyi ekip kordinasyonu ile birleştirerek personel servisi konusunda en iyi fiyatlı taşımacılığı firmlara sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçin ihtiyaç ve taleplerinizi dinleyelim sizin için en uygun teklifi sunalım.

Eğitimli Personel

Ana işimiz personel taşımacılığında evden firmanıza ve personelin firmadan eve dönüşlerinde güven ve emniyet içinde personelinizin taşınmaları için sürekli personelimizi eğitiyoruz.

En fazla denetimle kontrol altında tutuyoruz ve sizden gelen bütün şikayet, önerileri hemen değerlendiriyor, %100 güvenlik için bütün riskleri değerlendiriyoruz.

Güvenebilirsiniz.

Bütün servis araçlarımızın periyodik bakım ve kontrolleri zamanında yapılmakta böylece gelecekte oluşabilecek arızaların önüne geçiyoruz. Böylece kurum ve öğrencilerimizin zamanında okullarına ve evlerine dönmelerini sağlıyoruz.

Referanslarımız

10 yıllık tecrübemiz ile bölgemizdeki kurumların %70'inde en çok önerilen ve servis çeken lider firmayız. Sizleride referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.

Mevcut çalışmış olduğumuz kurumların listesini istemek için buradan referans talep formunu doldurun ve gönderin. En kısa sürede müşteri danışmanımız tarafınıza dönüş yapacak ve en uygun teklifi verecektir.
TOP