Bakımlı Araçlarımız,

Eğitimli Personelimiz ile

Emanetinizi Taşıyoruz.

Geleceğimizin Teminatlarına

En İyi Hizmet

Bugünün Küçükleri Yarının Büyükleri İçin

Okul ve Öğrenci Taşımacılığında

Lider Firmayız..

PREV
NEXT

Uygun Fiyat Politikası

Şirketimiz öğrenci ve personel taşıma işinin kalitesinde olduğu kadar fiyat politikasıyla da çok iddialıdır. OR-TUR en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir.

Eğitimli Personel

OR-TUR, şirket yöneticilerinden sürücülerine, yardımcı personelden ofis çalışanlarına kadar bünyesindeki herkesin mesleki eğitimine son derece önem vermektedir. Tüm çalışanlarımızın sertifika ve yeterlilik/uygunluk belgeleri şirketimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. Bunun yanında çalışanlarımızın kişisel gelişimleri seminerlerle desteklenmektedir. Bu doğrultuda şirket içi eğitim çeşitli toplantı ve kurslarla desteklenmektedir.. Personel eğitimi, otokontrol mekanizması yanında sizlerin de öneri ve uyarılarıyla güncel tutulmaktadır.

Personel eğitimi, otokontrol mekanizması yanında sizlerin de öneri ve uyarılarıyla güncel tutulmaktadır.

Güvenebilirsiniz.

Bütün servis araçlarımızın periyodik bakım ve kontrolleri zamanında yapılmaktadır. Böylece gelecekte oluşabilecek arızaların önüne geçiyoruz. Öğrenci ve personellerimizi evden okul/işyerine; okuldan /işyerinden evlerine zamanında ve GÜVENLE taşıyoruz.

Referanslarımız

OR-TUR, Tuzla ilçesi başta olmak üzere bölgemizde en çok önerilen öğrenci taşıma şirketi olmanın haklı gururunu herkesle paylaşmaktadır.

Taşıdığımız binlerce öğrenci/personel bireysel olarak referansımızdır. Ayrıca kurumsal olarak da gerek kamu kurumları gerekse özel kurum/kuruluşlar -istenildiğinde isimleri paylaşılmak üzere- verdikleri çeşitli belgelerle bizi onurlandırıp referans olmaktadır.
TOP