Hakkımızda

Uzun yıllar bireysel olarak yaptığımız öğrenci ve personel taşıma işini daha profesyonel yapmak istedik. Bu düşünceyle 2002 yılında OR-TUR Turizm Otomotiv İnşaat Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ ni kurduk. Çok kısa sürede İstanbul/Tuzla’ da öğrenci taşımacılığında yerimizi aldık. 2014/2015 öğretim yılına geldiğimizde bölge okullarımızın %80’inde OR-TUR araçları örencilerimizi güvenle taşımaktadır.

Geleceğimizin teminatı çocuklarınızın okul yolunda bize emanet edilmesi sorumluluk bilincimizi daha da geliştirdi. Öğrencilerimizin, velilerimizin, okul idare ve personelinin artarak devam eden bu güvenleri bizi her geçen gün daha da ileriye götürdü. Öğrencilerimizin eğitim hayatlarındaki bu uzun yolu daha güvenli , daha mutlu, daha konforlu hale getirmek için sürekli bir gayretle çalışmaktayız.

OR-TUR, gelen taleplerin de yönlendirmesiyle okullardaki deneyimini personel taşımacılığında da göstermektedir. Organize Sanayi Bölgeleri başta olmak üzere muhtelif yerlerdeki kuruluşların personelini yıllardır taşımaktayız.

Sürücü eğitimlerimizden sertifikasyona, araç güvenliğinden yardımcı personele her konuda yaptığımız titiz çalışma OR-TUR’u bu gün başta bölgemiz olmak üzere Anadolu Yakası’ nda sektörün önde gelen şirketlerinden biri yaptı.

Tuzla ilçesinde öğrenci taşıma amacıyla kurulsa da bu gün OR-TUR araçları tüm Anadolu Yakası ve Kocaeli’nde binlerce öğrenci ve personeli güvenle taşımaktadır.

Şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da bize duyulan bu güvene daha çok ve daha titiz çalışarak layık olmak istiyoruz.

TOP